Wilfredo Leon: BĘDĘ GRAŁ W PLUSLIDZE | SERWIS SIATKARSKI (Leon, Zagumny, Bosek)

Opublikowany 5 paź 2020
Aleksandra Rajewska i Sara Kalisz w towarzystwie znakomitych gości omawiają najważniejsze wydarzenia tygodnia w siatkówce. Tym razem dziennikarki TVP Sport miały okazję porozmawiać z gwiazdą reprezentacji Polski i Serie A - Wilfredo Leonem. - Bardzo chcę grać w polskiej lidze - powiedział w magazynie siatkarskim. Dopytany, czy faktycznie to planuje, odpowiedział, że tak.
👉 OGLĄDAJ TRANSMISJE SPORTOWE ON-LINE: sport.tvp.pl/
👉 SUBSKRYBUJ NAS NA PLthrow: plthrow.info
👉 ODWIEDŹ NASZ FANPAGE: tvpsport/
👉 ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE: sport_tvppl
#CafeVolley #WilfredoLeon #PawełZagumny #PlusLiga

Komentarze

 • Co dalej z PlusLigą? Zapadły WAŻNE decyzje! sport.tvp.pl/50188402/plusliga-mecze-beda-rozgrywane-awansem

  • Skra się już łatwo uporała,choc sporo punktów stracili w dwóch setach,swoją drogą,co się musi zdarzyć,jacy zawodnicy tam przyjść,by grali dużo lepiej?No albo to nie kwestia zawodników;inna rzecz,oczekiwania i obecne okolicnzości,zawirowania,kiedy kto w jakiej formie,kiedy zespół ma być w tej najwyższej;no właśnie,powinien na najwazniejsze mecze zaplanowane w dalszej części sezonu,na mecze po r.zasad.jak bardzo wpłynie rozgrywanie tych meczów awansem na wyniki...siła ekip taka nie inna,różnice,podobieństwa;ale co do decyzji jak najbardziej jestem za,choć rozumiem tych,co są przeciw,ich uzasadnienia.NO zobaczymy co dalej.

 • Z Luną i jej właścicielem..|Kolejność..?:) NIewiele meczów w tej kolejce,ale trochę..się działo.Oile różnie oceniam decyzje władz siatkarskch z ost.miesięcy,a w przypadku ostatniej,w porozumieniu,co też cieszy,z klubami,rozumiem spore obawy,że dojdzie do kompletnego:) zdekompletowania i bałaganu,samą decyzję o rozgrywaniu meczów,ile się da,kto z kim będzie mógł,awansem,etc.uważam za b.b.dobrą.Ktoś powie:zdrowie najwazniejsze,liga nie musi się kręcić,poza tm powyższe argumenty,skutki takie postępowania,ale myślę,że to dobre rozwiązanie;do kiedy,czy w ogóle będziue można,będzie komu,osobny temat,oby;tak samo puchary Łks-siatkarki na autostradzie do LM,oby ruszyły rozgrywki.W lidze siatkarek dzieje się sporo.Fajnie,że mogliśmy posłuchać wywiadu z Leonem;kto jakiego oczekiwał,czy oczekiwał czegoś,jak coenia,to już jak kto uważa,fajnie było posłuchać,że to tak ujmę...Ta ekscytacja po połączeniu z nim..:) nie moja.:) nie,żebyms ię wypierał,czy jakieś negatywne emocje miał,nic z tych rzeczy.Dobra odp.jeśli idzie o porównania,choć jeżeli ktoś chciał się dowiedzieć konkretnie,czy ten,czy ten,to nie dowiedział się;gdyby pytanie było,Cr czy Messi,to wtedy mógł odpowiedzieć,że Lewy...:) a gdzie powinien,wolelibyśmy,by gral,ja bym wolał,to już inny temat.Dzięki za program,poprzednie odcinki,kolejnych życząc i jak najlepszych dni,zdrowia,pozdr.

 • siatkówki nigdy za wiele w pięknym wydaniu =D

 • Brakowało programu o siatkówce prowadzonego przez kobiety, czuć tu dobrą atmosferę bo jest luz i poczucie humoru :) Widać że zawodnicy chętnie z Wami rozmawiają. Szkoda że oglądalność mała mimo takich gwiazd, ale kontynuujcie bo robicie dobrą robotę ;)

 • Chociaż w takim wydaniu siatkówka istnieje w jakiejkolwiek innej stacji niż Polsat. Mimo, że lubię Polsat i kocham siatkówkę bardzo ubolewam nad tym, że to jest sport, który mógłby dla innych stacji nie istnieć. Wszystko co związane z nią zabiera właśnie Polsat. Nie ma tak uwalonego sportu w ciągle jednej i tej samej stacji telewizyjnej.

  • Gdyby nie Polsat to siatkówka w Polsce nie była na tak wysokim poziomie jaki jest teraz...

 • TVP Sport, mam pytanie dotyczące studia. Czy ten program jest nagrywany w studiu Kanału Sportowego przy radiu Weszło FM, czy też w budynku TVP?

 • *TVP Sport* Mam nie wielką prośbę.. Czy mógłbyś zostawić suba na moim kanale. Moim marzeniem od zawszę było wbicie tysiąca subskrypcji.. A brakuję mi tylko 5. W podzięce za suba dam Ci łapkę w górę. Napisz tylko czy się zgadzasz!

  • Raczej od nich nie dostaniesz suba