MILA, PESZKO, PRZYBYSZ I BORZĘCKI PODSUMOWUJĄ 2020 ROK

Opublikowany 21 gru 2020
👉 SUBSKRYBUJ NASZ NA KANAŁ: plthrow.info

2020 rok był rokiem wyjątkowym, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Odcisnął też wyraźne piętno na światowym i krajowym futbolu. W specjalnym programie TVP Sport Radosław Przybysz, Marcin Borzęcki oraz ich goście: Sebastian Mila i Sławomir Peszko ocenili ostatnie 12 miesięcy w piłce reprezentacyjnej, Ekstraklasie, Lidze Mistrzów oraz Lidze Europy.
👉 ODWIEDŹ NASZ FANPAGE: tvpsport/
👉 ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE: sport_tvppl

Komentarze

  • TVP to TVP :)

  • Jak zawsze git program :)

  • niech kazdy wykona swoj plan od szczelania goli jest robert lewandowski i fajnie jezeli ktos inny tez szczeli gola jednak niektorzy sa zapatrzeni w siebie i probuja strzelac na sile. wartosc zespolu tkwi w jednomyslnosci

  • Gra bez pilki. taktyka i dyscyplina w przeprowadzeniu taktyki gry.wybijanie z rytmu .byl niezly mecz z portugalia na Euro 2016 .zabraklo szczescia.i reakcji ze strony sedziego po karnym w ktorym bramkarz portugalii za wczesnie roszyl z linii bramkowej.

  • Ja rozumiem, że Milik to wielki talent, sam wielokrotnie starałem się go bronić, ale skoro on woli pieniądze niż granie, to nie powinno byc dla niego miejsca. Najpierw stracil dwa lata przez kontuzję, a teraz sam siebie wyeliminował z gry. Co więcej, żeby nie bylo tak, że Milik w zimowym okienku zmieni klub, tam zagra dwa spotkania i złapie jakąś kontuzje co go wyeliminuje z gry na dłuższy okres.

  • Jaja sobie redaktorki robią? Jeden mówi: "przyjmijmy ze Lewandowski jest nienaruszalny w reprezentacji".?? Najlepszy piłkarz świata i oni chcą "przyjmować" że jest nienaruszalny? Młodzi chłopcy walnijcie się porządnie w głowę co mówicie i o kim mówicie bo wychodzicie na światowych ignorantów wobec najlepszego piłkarza świata.

  • Fajne macie te odcinki