KAMIŃSKI, BURIĆ I REISS O STANDARD - LECH | HALO, EUROPA

Opublikowany 26 lis 2020
👉 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: plthrow.info
Zapraszamy na kolejny odcinek "Halo, Europa" ⚽, w którym goście Radosława Przybysza rozmawiają o meczu Lecha Poznań ze Standardem Liege w Lidze Europy. 🏆 Połączyliśmy się z Marcinem Kamińskim, Jasminem Buriciem oraz Piotrem Reissem.
sport.tvp.pl/50673755/standard-liege-lech-poznan-liga-europy-transmisja-meczu-na-zywo-online-live-wideo
👉 OGLĄDAJ TRANSMISJE SPORTOWE ON-LINE: sport.tvp.pl/
👉 ODWIEDŹ NASZ FANPAGE: tvpsport/
👉 ŚLEDŹ NAS NA TWITTERZE: sport_tvppl

Komentarze

 • Naprawdę szkoda tego meczu...wyniku,kasy,szkoda,że Kamińskinie grał,szkoda,że piłkarz,który miał robić,_robił,taką różnicę robi akie błędy w ostatnich akcjach meczów;gdyby nie okoliczności straconych obu goli,oceniałbym ten wynik,mecz inaczej,znacznie bardziej na korzyść rywali;Momenty były,zwłaszcza po golu,ale i przed...szkoda;powiedziałbym,że odzwyczaił nas Lech od takich porażek,ale to przecież nierpawda;3 mecz z rzędu;no z Rakowem remis,ale...Co kto sądzi o takich stwierdzeniach po meczu,że był do wygrania,że można bylo,trzeba było...ten Lech mógł,ba,w miarę spokojnie mógł,no ale widaćnie mógł;z Niderlandami prowadziliśmy,przegraliśmy;nie,tonie były takie same mecze,onie,no ale tyle w kestii prowadzenia z mocnym;na ile mocnym?Jak to wyglądało w ost.20 minutach,co kto sądzi o wprowadzeiu kolejny raz na kilka ost.minut przy wyniku,gdzie walczymy o lepszy gruzina...osobny temat;przy całej jego obecnej formie,rozwoju,postępie,jaki zrobił,dużym..Dzięki za audycję przed meczem,zdrowia,jak najlepszych kolejnych dni, kolejnych audycji,pozdr.

  • tyle lat w Lechu JB; i tak nie wiadomo kiedy;czy wiadomo..:) jedni zostawali,odchodzili,próbowano ich zatrzymać,a on był. Czy rywal był dziś lepszy?były okoliczności wiadome,ale wg.mnie tak;dwóch kartek sędzianie dał rywalom,zwłaszcza tej drugiej Czarnogórcowi;ale poza tym nie przyczepię się do niego,znaczy sędziego.Choć jeśli idzie o ostrosć to ta druga,znaczy innemu piłkarzowi na Moderze bardziej się należała;były kiepskie momenty,były dobre.NO,kiepskie to nie tylko momenty,ale nie chcę przesadzać,także umniejszać tych dobrych.

 • Legia zawsze była zerem... Nawet nastawienie, do transmisji jest bez oczekiwań. Ale to co właśnie pokazuje Lech, to jest mniej niż zero... Panie trenerze Żuraw... Mam pytanie, bo nie wierzę w to co widzę... Jest Pan debilem???? Nic się Pan nie przejmuj... Kretyni, którzy Pana przywitają w kraju okrzykną Pana bohaterem... Jak można zatrudnić takie dno. Obyście przegrali.

  • @goethe sochacki racja, kiedyś polskie kluby mogły na równi walczyć z Europą a tutaj pierwszy lepszy średniak belgijski i wielkie wysiłki żeby chociaż gola zdobyć

  • @milion mc nie o to idzie... Rozumiem, że uraziłem... Przepraszam. Jednak, gołym okiem widać, że byle większe zawody i polskim trenerom opadają ręce. Piłka to bieganie... Zgadza się, ale Lech biegał nie w tym kierunku co trzeba.... W przewadze gra się do przodu, a Żuraw powinien to wiedzieć. A i Legia pokazala, że trener odpadł w przedbiegach... Odpadł, bo talent bez warsztatu jest za krótki.

  • Legia która grała w lidze mistrzów była zerem... Gratuluję rozumowania

 • Eh a może zielone tło daje takie odbicia

 • Czy macie zielone ściany ?

 • Brawo Panowie, bardzo fajny program Wam wyszedł!

 • Chłopaki, za dużo pajacujecie i się wymądrzajcie. Więcej powściągliwości i powagi wyszłoby Wam na dobre. Aż chciałoby się zobaczyć Was na boisku...

 • Fajnie dajecie sobie radę z nowinkami technicznymi, bijecie polsat czy nc+ na głowę. Jednak mając w garażu ferrari (Borka) i nowiutkie BMW (Laskowski), jak można jeździć po mieście zdezelowaną Skodą (Szpaq)? Acha i zróbcie coś z waszym łączem. W czasie popularnych spotkań Polski czy Lecha, ciągle przerywa waszą transmisję na stronce :/

 • Mam nadzieję, że zwycięskim

 • Jak zwykle super materiał, pozdrawiam!!😁

 • Wiktor Geisler... gdyby nie ten "ręcznik na bramce" Lecha by nie było w LE, więc shut the fu.. up sezonowy kibicu